Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
16 Ocak 2013 Çarşamba

Tolga Sayışman'ın Yeni Dostu Kim

 İngiltere Premier Ligi'nin efsanevi takımlarından Liverpool FC'nin resmi giyim sponsoru bir Türk markası oldu. Ayrıca Liverpool'a sponsor olan marka Lale Devri'nin yakışıklı oyuncusu Tolgahan Sayışman'ında sponsoru. Sponsor firma, Tolgahan Sayışman'ı Liverpool maçına götürdü. Liverpool'da forma giyen Türk futbolcu Nuri Şahin ile burada bir araya gelen yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, yıldız futbolcu ile sıkı dost oldu.

Yakışıklı oyuncu Sayışman, Nuri Şahin için; "Nuri Şahin'i burada tanıdım. Gerçekten kendisini çok sevdim, adam gibi adam" yorumunu yaptı. Yakışıklı oyuncu, "Nuri Şahin Türkiye'ye geldiğinde mutlaka görüşmek isterim, onunla çok iyi anlaşacağıma inanıyorum" dedi. İki ünlü isim beraber çektirdikleri bir fotoğrafıda Twitter'dan takipçileriyle paylaştı.

0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman