Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
1 Ocak 2013 Salı

Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman kavga etti

Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman kavga etti

Lale Devri dizi setinde Tolgahan Sayışman`la Serenay Sarıkaya sıkı bir kavgaya tutuştu. Ayaklı Gazete`nin haberine göre; daha önce iki sevgili olan şimdilerde ise sadece rol arkadaşı olan iki eski sevgili sette herkesin gözü önünde kavga edince ortalık karıştı.

Kendi aralarında bilinmeyen bir sebepten dolayı kavga eden Tolgahan sayışman ve Serenay Sarıkaya ikilisi, sette yaşadıkları gergin olaydan sonra birbirlerinin yüzünü dahi görmeye tahammül edemediklerinden dolayı sette bir araya gelememeleri için set saatleri değiştirildi.

0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman