Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
12 Ocak 2013 Cumartesi

Hakkında

Ad Soyad : Tolgahan Sayışman
Doğum Tarihi : 17 Aralık 1981
Doğum Yeri : İstanbul
Eğitimi : Doğuş Üniversitesi İşletme Mezunu (Yüksek Lisans)
Boyu : 1.87
Kilosu : 70 kg
Göz Rengi : Yeşil

Tolgahan Sayışman : 2005 yılında türkiye'yi temsilen güneykorede Dünya erkek güzellik yarışmasında(manhunt international) dünya 1.si oldu... ekoldrama ve ayla algandan uzun bir süre oyunculuk eğitimi aldı ve ardından esir kalpler adli dizide yer aldı.

Top Model yarışmasındaki sunuculuğu ile çok başarılı bi performans sergileyen tolgahan sayışman daha sonra maçolar dizisiyle,dicle dizisinde ve acemi cadı dizisinde de konuk oyuncu olarak yer aldı.

'Dünya Manhunt Yarışması'nda 70 finalisti geride bırakarak 'Dünyanın En Yakışıklı Erkeği' seçilmişti ve böylelikle bu yarışmayı ilk kez bir Türk kazanmıştı.Tolgahan,yarışmayla ilgili olarak "Aslında kalben hissediyordum birinci olacağımı ama bunu dile getiremiyordum" demişti.

0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman