Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
13 Ocak 2013 Pazar

Esir Kalpler


Esir Kalpler

Yapımı : Türkiye-2006
Türü : Aile, Dram
Süresi : 106 dakika
Yönetmeni : Taner Akvardar
Oyuncuları : Tolgahan Sayışman,Saadet Işıl Aksoy,Serhat Tutumluer,Lale Mansur,Zeynep Beşerler
senaryosu : Deniz Sertbarut
Yapımcısı : Tomris Giritlioğlu,Ilgaz Giritlioğlu

Esir Kalpler : Demir, annesini ve babasını çalıştıkları fabrikada çıkan bir yangında kaybetikten sonra fabrikanın sahibi Rüçhan Akerman tarafından evlat edinilmiştir. Aradan 20 yıl geçmiş Demir hem Rüçhan beyin sahip olamadığı oğlu olmuş işlerini büyütmesine yardımcı olmuş, hemde aile özlemini hissetmemiştir. Ancak Rüçhan Beyin karısı Süveyda ve erkek kardeşi Ekrem onu hiç bir zaman aileden kabul etmemiş fikirlerine hep karşı çıkmışlardır. Ona tek sahip çıkan kardeş gibi büyüdükleri ama Demirin hiç bir zaman kardeş olarak değil bir aşk olarak gördüğü Zuhaldir.

Tolgahan Sayışman

Saadet Işıl Aksoy

Serhat Tutumluer

Zeynep Beşerler

Lale Mansur

Cem Bender

Aslıhan Güner
0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman