Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
12 Ocak 2013 Cumartesi

Dicle

Yapımı : Türkiye-2006
Türü : Duygusal,Dram
Yönetmeni : Filiz Kaynak
Senaryosu : Alican Yaraş
Yapımcısı : Osman Yağmurdereli
Müzik : Hüseyin Yildiz,Kemal Sahir Gürel
Oyuncuları : Tolgahan Sayışman,Aslı Tandoğan,Özlem Yılmaz,Burak Sergen,Selen Uçer,Miraç Eronat

Dicle : Yörenin en güçlü ağası Seyit Hekimhan, gördüğü bir düş üzerine dördüncü kez evlenmeye karar verir; fakat gelin olarak seçtiği kız, Kahyası Halizatın kardeşi Mustafanın sevgilisi Zaldır.Düğün günü Zal ve Mustafa kaçarlar. Seyit Hekimhan bunun üzerine Kahyası Halilzatın öz kardeşi Mustafa ve Zalı öldürmesini ister eğer Halilzat emrini yerine getirmezse Seyit Hekimhan 30 gün sonra Halilzatın sevgilisi Dicleyi çiftliğin ortasında infaz edecektir.Çaresiz Halilzat kardeşi Mustafa ve Zalın peşine düşer.Bu sırada Seyit Hekimhanın İstanbulda yaşaya üvey kardeşi Ferhat çiftliğe gelir ve bir süre sonra Ferhat Dicleye aşık olur.

Tolgahan Sayışman

Aslı Tandoğan

Özlem Yılmaz

Burak Sergen

Selen Uçer
Miraç Eronat

0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman