Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
11 Ocak 2013 Cuma

Aşk Geliyorum Demez


Aşk Geliyorum Demez

Yapım:Türkiye-2009
Tür:Romantik,Komedi
Süre:1 saat 35 dakika
Yönetmen:Murat Şeker
Oyuncuları:Sarp Apak,Altan Erkekli,Tolgahan Sayışman,Zeki Alasya,Bergüzar Gökçe Korel
Senaryo:Murat Şeker, Selami Genli
Yapımcı:Murat Şeker, Tims Productions,Sugarworkz

Aşk Geliyorum Demez : “Aşk Geliyorum Demez” filmi, Mahmutpaşa’da bir han esnafının hikayesini anlatır. Tolgahan Sayışman (Ali) handaki esnaflardan birinin oğludur. Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Bergüzar Korel (Gözde) ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır. Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali’den Gözde’yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister. Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.


Aşk Geliyorum Demez Fragman 1 ile Aşk Geliyorum Demez

Tolgahan Sayışman

Bergüzar Gökce Korel

Sarp Apak

Altan Erkekli

Zeki Alasya
0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman