Tolgahan Sayışman Tolgahan Sayışman1 Tolgahan Sayışman2 Tolgahan Sayışman3 Tolgahan Sayışman4
29 Aralık 2012 Cumartesi

Tolgahan Sayışman'dan sevgilisine 70 bin liralık hediye


Tolgahan Sayışman'dan sevgilisine 70 bin liralık hediye

Tolgahan Sayışman; Selen Soyder için sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı.Levent'teki Vitrin isimli mekanı kapatan ünlü oyuncu; sevgilisinin İzmir'deki ailesini de gizlice İstanbul'a getirtti. Selen'e doğum günü hediyesi olarak da 70 bin lira değerinde takı seti aldı.

PARMAK ISIRTAN AŞK

Lale Devri dizisinin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman altı aydır rol arkadaşı Selen Soyder'le büyük bir aşk yaşıyor. Tolgahan Sayışman sevgilisi Selen Soyder'in doğum gününü büyük bir sürpriz yaparak kutladı. Levent'te Vitrin isimli mekanı kapatan Tolgahan Sayışman, Soyder'inde İzmir'de yaşayan anne ve babasını gizlice İstanbul'a getirdi. Selen Soyder yakın arkadaşlarına haber veren Sayışman, sevgilisine unutamayacağı bir doğum günü yaşattı.

İLK DEFA OLDU

Tolgahan Sayışman gece sonunda konuşmazken, Selen Soyder "Bana sürpriz yaptılar. Çok mutluyum. 26 yaşına girdim ve hayatımda ilk defa bu kadar güzel bir doğumgünü geçirdim" dedi. 'Ne hediye geldi?' sorusuna kaçamak cevaplar veren Selen Soyder, ser verip sır vermedi.

Öğrenilen bilgiye göre Togahan Sayışman sevgilisi için kesenin ağzını açmış ve 70 Bin TL değerinde bir kolye, küpe ve gerdanlıkdan oluşan bir set hediye etmiş.

Tolgahan Sayışman, sevgilisi Selen Soyder'in 26. yaşgünü için kesenin ağzını açtı. Etiler'de bir barı kapatan, İzmir'den Soyder'in anne-babasını getiren Sayışman sevgilisine kolye, küpe ve gerdanlıktan oluşan 70 bin liralık bir takı seti hediye etti.
ALTI AYDIR BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR

Lale Devri tam gaz sürüyor! Tolgahan Sayışman, Lale Devri dizisinde birlikte rol aldığı Serenay Sarıkaya'dan ayrıldıktan sonra 6 ay önce aşk yaşamaya başladığı aynı diziden oynayan sevgilisi Selen Soyder'in 26. doğum günü için önceki akşam sürpriz bir parti verdi. Sayışman, Soyder'in mutlu olması için her ayrıntıyı düşündü. Yakışıklı oyuncu önce bu özel gece için Etiler'deki Vitrin adlı kulübü kapattı.

70 BİN LİRALIK HEDİYE

Tolgahan Sayışman sevgilisi Selen Soyder'in İzmir'de yaşayan annesini ve babasını gizlice İstanbul'a getirtti. Soyder'in yakın arkadaşlarını da çağıran Sayışman, sevgilisine unutulmaz bir doğum günü yaşattı. Tolgahan Sayışman hediye olarak da kolye, küpe ve gerdanlıktan oluşan 70 bin lira değerinde bir takı seti hediye etti. Çok mutlu olan Soyder, gecenin sonunda,'Bana çok güzel bir sürpriz yaptılar' dedi.

0 yorum:

Tolgahan,Sayışman,tolgahansayışman,Kim,Resim,Foto,Video,Resimleri,Fotoğrafları,Videoları,Dizi,Film,Dizileri,Filmleri,Biyografisi,Doğumu,Hakkında,Eğitimi,Memleketi,TV,Hayatı,Bilgi,Kız,Oynadığı,Blog,Boyu,Yaşı,Haber,Röportaj,Sinema,Sevgili,Yeni,Twitter,Facebook,Son

TEKİRDAĞ

TEKIRDAG
Blogger tarafından desteklenmektedir.
2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.

Tolgahan Sayışman

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Tolgahan Sayışman